KONST / Litografier / Grafiskt blad 13909075
nr 1390 9075
Grafiskt blad
Gicléetryck, Ola Dahlquist, "Lady", Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:19
7/4 18:08:12